Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Aktualności > Obowiązkowe szkolenie BHP dla I roku I, II i III stopnia

Obowiązkowe szkolenie BHP dla I roku I, II i III stopnia

UWAGA STUDENCI I ROKU

w roku akademickim 2018/19

(pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich oraz studiów doktoranckich)

szkolenia wstępne BHP tylko w formie e-learningu

Szanowni Państwo,

Obowiązkiem każdego studenta pierwszego roku (pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich) oraz doktoranckich studiujących na Uniwersytecie Wrocławskim w roku akademickim 2018/19 jest udział w szkoleniu bhp oraz ppoż. Przedmiotowy kurs jest obowiązkowy i kończy się testem zaliczeniowym. Protokół z odbytego szkolenia stanowi podstawę zaliczenia szkolenia. UWAGA : Dział BHP oraz Ochrony Ppoż. nie przepisuje zaliczeń.

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej trwa od 1 października do 30 listopada 2018 r.

Instrukcja logowania do szkolenia wstępnego bhp dla studentów i doktorantów

data utworzenia/modyfikacji: 01 październik 2018 o 14:56:57autor:  mgr inż. Agnieszka Wawrzyniak