Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Aktualności > Informacje dla studentów kończących studia i przystępujących do egzaminu dyplomowego:

Uprzejmie przypominamy, że prace dyplomowe rejestrowane są z wykorzystaniem systemu APD.

Szczegółowe informacje dostępne w zakładce:

Rejestracja prac dyplomowych

Przy składaniu pracy dyplomowej w Dziekanacie należy złożyć również zdjęcia do dyplomu: cztery czarno-białe fotografie o wymiarze 4.5 x 6.5 cm (ewentualnie piąte dodatkowo do dyplomu w języku angielskim)

oraz mieć wniesioną opłatę za dyplom – 60 zł (ewentualnie dodatkowo 40 zł. za dyplom w języku angielskim) na indywidualne konto studenta.

data utworzenia/modyfikacji: 06 październik 2016 o 09:13:47autor:  mgr inż. Łukasz Stachowski